!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Γενικά περί Mx-5 > Mx-5 και Internet

BLACKLIST ΠΩΛΗΤΩΝ INTERNET

(1/24) > >>

iliasfyntanidis:

--- Quote from: fess on December 08, 2011, 10:09:07 PM ---Και δε τη κάνουμε;
Ξεκινάω εγώ.
1. obd2scanner ioffer (λάθος διεύθυνση pay-pal, δεν μπόρεσα να πληρώσω)
2. auto-trend e-bay  (δεν υπήρχε διαθέσιμο το αντικείμενο, επέστρεψε τα λ7 μέσω pay-pal)
3. rc.sausage.dog e-bay(μαϊμού προϊόντα)
4. skybolt001 e-bay(εγκληματίας-απατεώνας,μου πούλησε κομμένο πλαίσιο μοτοσυκλέτας για καινούργιο)
5. racersworld2011 e-bay(μαϊμού προϊόντα)
--- End quote ---

saldale:
1. obd2scanner ioffer (λάθος διεύθυνση pay-pal, δεν μπόρεσα να πληρώσω)
2. auto-trend e-bay  (δεν υπήρχε διαθέσιμο το αντικείμενο, επέστρεψε τα λ7 μέσω pay-pal)
3. rc.sausage.dog e-bay(μαϊμού προϊόντα)
4. skybolt001 e-bay(εγκληματίας-απατεώνας,μου πούλησε κομμένο πλαίσιο μοτοσυκλέτας για καινούργιο)
5. racersworld2011 e-bay(μαϊμού προϊόντα)
6. insane50partzguy (ιδιώτης, όνομα και πράγμα)

nmwisima:
Go-Miata, αμερικάνος, επιχείρηση, πολύ αργό σέρβις και αδιάφορη αντιμετώπιση.

Nitroking:

1. obd2scanner ioffer (λάθος διεύθυνση pay-pal, δεν μπόρεσα να πληρώσω)
2. auto-trend e-bay  (δεν υπήρχε διαθέσιμο το αντικείμενο, επέστρεψε τα λ7 μέσω pay-pal)
3. rc.sausage.dog e-bay(μαϊμού προϊόντα)
4. skybolt001 e-bay(εγκληματίας-απατεώνας,μου πούλησε κομμένο πλαίσιο μοτοσυκλέτας για καινούργιο)
5. racersworld2011 e-bay(μαϊμού προϊόντα)
6. insane50partzguy (ιδιώτης, όνομα και πράγμα)
7. Go-Miata, αμερικάνος, επιχείρηση, πολύ αργό σέρβις και αδιάφορη αντιμετώπιση.
8. jps_trading_ltd (Αληταμπουρας που ενω εχεις συνενοηθει να στειλει με ΕΜS και τα δεχεται ολα τελεια σου στελνει με UPS.. Εφαγα τρελο τελωνειο για μια καρμπον εισαγωγη και εναν εγκεφαλο για το προηγουμενο μοτερ μου κι εγω και ενας φιλος που εφερε τουρμπο κιτ για το σταρλετ του).. Κριμα γιατι εχει πολυ καλα πραγματα!

Aristotelis:
Δεν ξέρω εάν έχει θέση εδώ....αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ σε pm που μπορεί να λάβετε από μέλη του φόρουμ για προσφορές ανταλλακτικών.....επειδή την πάτησα πάλι ΠΡΟΣΟΧΗ......οποίος θέλει να πουλήσει κάτι να το βγάλει αγγελία και όχι να κοιτάει στις ζητήσεις και να κάνει προσφορές μέσω pm......λεπτομέρειες κάποια άλλη στιγμή.......

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version