Show Recent Likes

!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Author Topic: Μπλα Μπλα κτλπ  (Read 172187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

May 12, 2009, 01:22:52 AMReply #1170

Offline Liakos

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1170 on: May 12, 2009, 01:22:52 AM »
οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ
1200€ δημητρη ηταν τιμη δικη μου
για αυτο αναφερω οποιος ενδιαφερεται θα υπαρξουν και καλυτερες τιμες

το παληκαρι που σας λεω λεγεται βασιλης και δουλευε στον καλογεροπουλο στο ψυχικο
και εχει μαγαζι στην αλιμου
εχω ειμαι υπερευχαριστημενος
οποιος ενδιαφερεται αε μου στειλει πμ
Kenwood DDX 8022BTY + GPSBox + Destinator
Kenwood DDX 8022BTY + GPSBox + Destinator
View Full-Size Image

Περιγραφή Πακέτου Προσφοράς

Προσφορά οθόνη αφής Kenwood DDX-8022BTY με σύστημα πλοηγήσεως GPSBox και πρόγραμμα Destinator 7.

Περιλαμβάνει

1) Kenwood ddx-8022bty Οθόνη 6.95“ Ιντσών TFT αφής, Δυνατότητα αναπαραγωγής   DVD Video-Audio / DivX /WMA / MP3 / AAC / JPEG, ενσωματωμένο Bluetooth, 2 θύρες USB, Ρυθμιζόμενη γωνία οθόνης, ενισχυτής 4 x 50W και 24 bit, 4 προέξοδοι 5V, 5.1 DSP, 1AV out & 2 AV in, 1 Video in για κάμερα οπισθοπορίας, TV tuner/iPod/ Ready, Τηλεχειριστήριο 1300€
Kenwood DDX 8022BTY

Kenwood ddx-8022bty Οθόνη 6.95“ Ιντσών TFT αφής, Δυνατότητα αναπαραγωγής DVD Video-Audio / DivX /WMA / MP3 / AAC / JPEG, ενσωματωμένο Bluetooth, 2 θύρες USB, Ρυθμιζόμενη γωνία οθόνης, ενισχυτής 4 x 50W και 24 bit, 4 προέξοδοι 5V, 5.1 DSP, 1AV out & 2 AV i
€850,00
παντως οσοι πιστη ενδιαφερεστε στειλτε μου πμ
προχθες πηγα τον δημητρη και εβαλε
πιστευω δεν ξεκολαει απο το αμαξι του :llol: :llol: :llol: :llol: :llol: :llol: :llol: :llol:
1200€ δημητρη ηταν τιμη δικη μου
για αυτο αναφερω οποιος ενδιαφερεται θα υπαρξουν και καλυτερες τιμες

καλησπερα σε ολα τα μελη!
ανεβαζω αυτο το topic για ομαδικη αγορα με εκπτωση σε καταστημα speltec special electronic technology


    *  Η εταιρεία ***** (******) δημιουργήθηκε το 2002 από μια ομάδα ατόμων με αγάπη ,μεράκι και εμπειρία στον χώρο του αυτοκινήτου.

    * Σκοπός  είναι η εύρεση και η  εισαγωγή των προϊόντων και στην συνεχεία η  διοχέτευση  στην ελληνική αγορά, παρέχοντας πάντα την καλύτερη τεχνική υποστήριξη  , αντιπροσωπεύοντας διαφόρους οίκους του εξωτερικού.

    * Το λογότυπο  ****** (******)  δηλώνει την έντονη ερευνητική  δραστηριότητα στην εύρεση και εισαγωγή των νέων τεχνολογιών.

    * Είναι πάντα παρών στις μεγάλες  εκθέσεις που πραγματοποιούνται στον κόσμο με σκοπό την συνεχή ενημέρωση και ανάπτυξη.

    * Οι εγκαταστάσεις των προϊόντων πραγματοποιούνται στο κατάστημα  στην Λεωφόρο **** στην ****  από το άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό με ευθύνη και σεβασμό στα οχήματα των πελατών παρέχοντας παράλληλα την κατάλληλη ενημέρωση και τεχνική υποστήριξη στον πελάτη.

    * Οι δραστηριότητες  όμως δεν σταματούν εδώ, συμμετέχουμε ενεργά στον χώρο του μηχανοκίνητου θεάματος με τις  χορηγίες και την παρουσία  στους αγώνες rally έχοντας στο ενεργητικό  μεγάλες νίκες.  Σχετικό υλικό

    * Τόσο στον χώρο της χονδρικής όσο και στον χώρο της λιανικής πώλησης πρωταρχικός σκοπός είναι η σωστή ενημέρωση η τεχνική εξυπηρέτηση και ο σεβασμός στον πελάτη. 

Για περισσοτερες πληροφοριες  πμ


Οι αντιηλιακές μεμβράνες **** είναι η πιο αποτελεσματική λύση για τη θερμομόνωση της καμπίνας του αυτοκινήτου.
Έχουν επίστρωση μετάλλου (Αλουμινίου ή Τιτανίου) η οποία αντανακλά την ηλιακή ακτινοβολία μέχρι 69%.
Αποτέλεσμα;
Αισθητή μείωση της ζέστης μέσα στο αυτοκίνητο!
Δομή της μεμβράνης:
   

Για να μπορέσουν να επιτύχουν τις εξαιρετικά υψηλές αποδόσεις στην απώθηση της ζέστης οι μεμβράνες **** αποτελούνται από 6 διαφορετικές επιστρώσεις.
1. Προστατευτική διάφανη επίστρωση
2. Κόλλα
3. Φιμέ πολυεστερική μεμβράνη
4. Μεταλλική βάση (Αλουμίνιο ή Τιτάνιο)
5. Διάφανη πολυεστερική μεμβράνη
6. Αντιχαρακτική επίστρωση
_Νομοθεσία:
   

   Ο Κώδικας οδικής κυκλοφορίας αναφέρει στο άρθρο 81, παράγραφο 7 ότι ''τα διαφανή μέρη του αυτοκινήτου, επιβάλλεται να είναι κατασκευασμένα κατά τρόπο ώστε να είναι ορατός ο οδηγός και οι επιβαίνοντες''.
Εγγύηση:
   

Λόγω της υψηλής ποιότητας κατασκευής και το διαρκή έλεγχο ποιότητας η μεμβράνη καλύπτεται από γραπτή εγγύηση εφ' όρου ζωής
Ερωτήσεις - Απαντήσεις:
   

1. Μπορούν να τοποθετηθούν στο αυτοκίνητό μου;
---Ναί, τοποθετούνται σε όλα τα αυτοκίνητα.
2. Μπαίνουν και στο μπροστινό παρμπρίζ;
--- Όχι, απαγορεύεται η τοποθέτηση στο μπροστινό παρμπρίζ
3. Ξεφλουδίζουν ή κανουν φουσκάλες;
---Όχι, σε καμία περίπτωση.
4. Έχουν εγγύηση;
---Ναι, η εγγύηση είναι εφ' όρου ζωής.
5. Στα ανοιγόμενα παράθυρα τί γίνεται;
---Οι μεμβράνες τοποθετούνται κανονικά, χωρίς να χαράζονται.
6. Γενικά γδέρνονται;
---Όχι έχουν αντιχαρακτική επίστρωση.
7. Με την αντίσταση στο πίσω τζάμι τί γίνεται;
---Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Λειτουργεί κανονικά.
8. Περιορίζουν την ορατότητα;
---Μόνο το μαύρο σκούρο (Alu Dark).
9. Βγάζετε τα τζάμια;
---Όχι δεν βγάζουμε τα τζάμια.
10. Βγάζετε τις ταπετσαρίες;
----Σε ελάχιστα αυτοκίνητα.
11. Πόσοι χρωματισμοί υπάρχουν;
---Υπάρχουν έξι χρωματισμοί.
12. Μπορούν να ξαναβγούν οι μεμβράνες χωρίς να χαλάσουν τα τζάμια;
----Βεβαίως, οι μεμβράνες μπορούν να βγουν χωρίς να επηρεάσουν τα τζάμια.
13. Πόση ώρα κρατάει η τοποθέτηση;
----Περίπου 2-3 ώρες

διαφημιση το λες εσυ αυτο ?

Οχι εχεις απολυτο δικιο....προκειται για παρεξηγηση.Μας συγχωρεις για τις παρακλησεις της ΟΔ στο παρελθον κ δημοσιως κ με pm να σταματησεις να διαφημιζεις κ συνεπως να παραβιαζεις τους κανονισμους του forum.Χιλια συγνωμη.

εγω προσωπικα εχω βαλει και ετρεξα ταλαιπωρηθηκα ....
γιατι να μην βοηθησουμε ολα τα μελη μας?

Για ακριβως αυτο το λογο τσιμπα ενα banακι κ σε περιμενουμε ξανα κοντα μας ξεκουραστο με νεες προσφορες...
Για να βοηθησω κ εγω ενα μελος με τοση προσφορα οσο μπορω απο την πλευρα μου
Γεια χαρα!

« Last Edit: May 12, 2009, 01:26:00 AM by Liakos »

MyMx5:
1.8 Copper Red NC High

-Tochigi Fuji LSD,4.778 FGR
-ΒC Racing BR type RS coilovers,Cosmo RX8 sways
-CCR rollbar,IL PPF brace
-GW 4-1 Headers,GW Street Single,Mazdaspeed CAI
-RX7 FD 16x8,Hankook RS2 225/50/16
-Hawk HP+, Stoptech SS lines


May 12, 2009, 01:23:52 AMReply #1171

Offline Manolis

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1171 on: May 12, 2009, 01:23:52 AM »
και σοβαρου αστειου με ειχαν αποκαλεσει προεδρο

Μεταξύ αστείου μόνο,όχι σοβαρού.

Το τόπικ αυτό αφορά συγκεκριμένο θέμα και δεν αφορούν κανένα αυτά που γράφεις.Σου έχουν γίνει πολλές συστάσεις και επιτέλους
το φόρουμ αφορά την ενημέρωση των μελών του και όχι πεδίο για διαφημίσεις και online μαγαζιά.Και αυτό δεν αφορά μόνο εσένα αλλά
και διάφορους κομήτες που κατα καιρούς γράφονται πετάνε τις διαφημίσεις τους και την κάνουν με ελαφρά.

Ας τελειώσει εδώ το θέμα παρακαλώ και ας μείνουμε στο θέμα των οθονών που μας ενδιαφέρει και όχι στα υπόλοιπα.

May 12, 2009, 01:24:04 AMReply #1172

Offline jSkyline

  • light speed
  • ********
  • Posts: 6854
  • Total likes: 1689
  • Gender: Male
  • Mess with the best, now get lost like the rest
Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1172 on: May 12, 2009, 01:24:04 AM »
Χαρη, ο Αχιλλεας και ο Δημητρης γνωριζονται και νομιζω πως δεν ειχε σκοπο να τον προσβαλλει, ουτε εγω γνωριζω προσωπικα τον Αχιλλεα, αλλα ξερω οτι με τον Δημητρη εχουν χρόνια γνωριμια!

Επειδη ομως εγω και σχεδον το 99% απο εδω μεσα δεν ξερουμε τι σχεση εχει ο καθενας με τον αλλον καλο ειναι να κραταμε λιγο καποια προσχηματα διοτι αργοτερα θα ...παρασυρθουμε!!! Ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω!!! Ελπιζω μονο να μην παρεξηθει κανεις αλλα...!!!
Καταλαβαινω τι εννοεις...Iσως θα βοηθουσε ενα smiley αλλα δεν πειραζει. Ρε Αχιλλεα ελα και εσυ καμια φορα να σε γνωρισουμε για να μην σε παρεξηγουμε :) Τεσπα νομζω το θεμα θεωρείται ληξαν ας συνεχισουμε το GB.
ΜyMX5
Type :
NB (FL 2001-2003)
Engine Size : 1600cc
Color : Brilliant Black
Engine Modifications : Completely Stock and nothing to expect for :)
Exterior - Interior :High Tan Interior, Il Motorsport Clear Side Repeaters , StyleBar, MS Look , Mazda Unplugged 16" Wheels, Pioneer 2DIN Audio

May 12, 2009, 01:29:48 AMReply #1173

Offline georgep800

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1173 on: May 12, 2009, 01:29:48 AM »
Παιδιά λίγο άσχετο, αλλά γνωρίζει κανείς πως βγαίνουν αυτές οι βάσεις που περιέχουν τα λαμπάκια της πίσω πινακίδας; Λογικά θα τα πιέζεις και θα τα σπρώχνεις προς κάποια κατεύθυνση για να βγούνε, αλλά το θέμα είναι σε ποια; Δοκίμασα να τα βγάλω, αλλά φοβήθηκα να ασκήσω περισσότερη δύναμη, μιας και μου έδωσαν την εντύπωση ότι το διαφανές πλαστικό θα ξεκολλήσει απο την βάση. Ξέρεις λοιπόν κανείς πως ακριβώς αφαιρούνται;

May 12, 2009, 01:34:56 AMReply #1174

Offline jSkyline

  • light speed
  • ********
  • Posts: 6854
  • Total likes: 1689
  • Gender: Male
  • Mess with the best, now get lost like the rest
Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1174 on: May 12, 2009, 01:34:56 AM »
1) Ιεραρχια δεν υπαρχει μονο στο στρατο και ειναι καλο να υπαρχει και να τηρείται, σε καμια περιπτωση βεβαια στρατιωτικες αναφορες δεν υπαρχουν εδω μεσα.
2) Αν θες να βοηθησεις καποια μελη, που εστω οτι το δεχομαι πως θες, το κανεις με λαθος τροπο
3) Και εγω τους βλεπω ολους ιδιους, αν δεν τους εβλεπα τοτε δεν θα απαντουσα με υφος απολογητικο αλλα με υφος επιβλητικο, οπως ξερεις αλλωστε πολλοι το κανουν, ανεξαρτητως ηλικιας.
4) Το οτι καποιοι σε ειχαν αποκαλεσει προεδρο, αν το σκεφτεις σοβαρα θα καταλαβεις οτι δεν αποτελουσε τιμητικο αλλα κοροιδευτικο τιτλο, εγω στη θεση σου δεν θα το θυμομουν αλλα θα προσπαθουσα να το ξεχασω.

Μετα το τελος της κουβεντας μας αυτα τα ποστ θα μεταφερθουν στο Μπλα, μπλα για να μην χαλαμε το θεμα.
« Last Edit: May 12, 2009, 11:22:57 AM by jSkyline »
ΜyMX5
Type :
NB (FL 2001-2003)
Engine Size : 1600cc
Color : Brilliant Black
Engine Modifications : Completely Stock and nothing to expect for :)
Exterior - Interior :High Tan Interior, Il Motorsport Clear Side Repeaters , StyleBar, MS Look , Mazda Unplugged 16" Wheels, Pioneer 2DIN Audio

May 12, 2009, 09:42:50 AMReply #1175

Offline spoumi

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1175 on: May 12, 2009, 09:42:50 AM »
Χρόνια Πολλά Διονύση!!!Να τα εκατοστήσεις και να έχεις ό,τι επιθυμείς!
MY07 NCEC [SOLD]
MazdaSpeed CAI / GoodWinRacing 4-1 header / MagnaFlow 200cpsi cat / custom single exhaust
ECU remapped
Tein MonoFlex with EDFC / rx8 yellow dot sways / MazdaSpeed FTSB
Maruha Lightweight Flywheel / 5spd Short Shift / Tochigi-Fuji LSD / FGR 4.44
Rota GTR 17x9 et35 with Federal RSR-R 235-40
NC2 look / factory hardtop / super20 rollbar / CM diffuser
xenon HID 4300K / DRLs / interior led lighting / scangaugeII / Android 2din Multimedia

May 12, 2009, 10:40:09 AMReply #1176

Offline nmwisima

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1176 on: May 12, 2009, 10:40:09 AM »
Ε, είμαι τύπος που τραβάει τις παρεξηγήσεις.

ίσως ένα σμάιλι να έλυνε όντως το θέμα.

Ναι, με τον Δημήτρη γνωριζόμαστε χρόνια από εποχές Drive του Δημήτρη ακόμα και τα πειράγματα δίνουν και παίρνουν.

Μη μου συγχίζεσαι Στρατηγέ μου, Ό,ΤΙ παράξενο κι αν δεις να έχω γράψει είναι 99% πιθανότητα να είναι χιούμορ και 1% να είναι σοβαρό ή επίθεση ή μομφή ή κάτι τέτοιο. Και πάλι τότε θα το καταλάβεις διότι το εξηγώ δεν γράφω μια λέξη και εξαφανίζομαι. Πάντα δίνω προτεραιότητα στο λόγο εγώ (πριν χρειαστεί να ματώσω τα ταλαίπωρημένα χέρια μου :tease:)

Δεν ήθελα όπως και να έχει να προκαλέσω αναστάτωση.

Α.

May 12, 2009, 10:45:59 AMReply #1177

Offline GENERAL

  • pure velocity
  • *******
  • Posts: 4490
  • Total likes: 108
  • Gender: Male
  • ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ
Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1177 on: May 12, 2009, 10:45:59 AM »
Ok. Κανενα προβλημα τοτε. Νομιζω οτι δικαιολογημενα ειπα οτι ειπα. Τεσπα. Παμε παρακατω !!!! :exaclty:

May 12, 2009, 11:01:23 AMReply #1178

Offline Manolis

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1178 on: May 12, 2009, 11:01:23 AM »
Πολύχρονος Διονύση και με μιά καλή νύφη  ;) εύχομαι.
Υγεία πάντα φίλε.

May 12, 2009, 11:19:51 AMReply #1179

Offline GENERAL

  • pure velocity
  • *******
  • Posts: 4490
  • Total likes: 108
  • Gender: Male
  • ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ
Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1179 on: May 12, 2009, 11:19:51 AM »
Διονυση χρονια πολλα και καλα φιλε!!! Οι ποιο θερμες ευχες!!! :good:

May 12, 2009, 12:01:45 PMReply #1180

Offline VasmaV

  • Administrator
  • ******
  • Posts: 3299
  • Total likes: 392
  • Gender: Male
  • '100% of the shots you don't take, don't go in' WG
    • my cardomain
Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1180 on: May 12, 2009, 12:01:45 PM »
Χρόνια πολλά dennis!! ότι καλύτερο και πάντα με υγεία φίλε!
(Sorry, but you are not allowed to access the gallery)
myex -> MX-5 NC 1.8 SVP R.E.M.
Tochigi-Fuji LSD & FGR 4.44
MAZDASPEED Stabilizer Kit
MAZDASPEED Sport Springs (Jap-Spec)
Koni ADJUSTABLE Sport Shocks
Racing Beat Header, RSport GW Midpipe
Rota Fighter 16x7 ET40 6.4Kgrs
Goodyear EfficientGrip Performance
Front&Rear Airdam Skirts, MS Sideskirts

Topless is always better...

May 12, 2009, 12:16:59 PMReply #1181

Offline Theo

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1181 on: May 12, 2009, 12:16:59 PM »
Διονυση Χρονια Πολλα αγορινα!οτι επιθυμεις με υγεια!!
My-ex-Mx5: 
NC 1.8lt. High | Galaxy Grey
MazdaSpeed CAI
IL Motorsports 4-1 Header
Goodwin Racing Midpipe
Cusco Type-RS 1.5 Way LSD
FGR 4.44
Tein Street Basis Z Coilovers
RX8 Sway Bars
Custom Rollbar
RX7 FD wheels skatouli custom color

May 12, 2009, 01:16:57 PMReply #1182

Offline tsekos86

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1182 on: May 12, 2009, 01:16:57 PM »
DION!!!! χρονια πολλα και απο εμενα...!!!!!!

May 12, 2009, 02:19:49 PMReply #1183

Offline nmwisima

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1183 on: May 12, 2009, 02:19:49 PM »
Καλά έκανες και εξέφρασες την ανησυχία σου. Για την καλή λειτουργία του φόρουμ το έκανες.

Θέλετε τώρα να σβηστούν ΟΛΑ τα ποστς (μαζί και η απάντησή μου στον κομπογιαννίτη δάσκαλο) για να καθαρίσει το τόπικ?

May 12, 2009, 03:25:00 PMReply #1184

Offline Basilmx5

Re: Μπλα Μπλα κτλπ
« Reply #1184 on: May 12, 2009, 03:25:00 PM »
Παιδιά λίγο άσχετο, αλλά γνωρίζει κανείς πως βγαίνουν αυτές οι βάσεις που περιέχουν τα λαμπάκια της πίσω πινακίδας; Λογικά θα τα πιέζεις και θα τα σπρώχνεις προς κάποια κατεύθυνση για να βγούνε, αλλά το θέμα είναι σε ποια; Δοκίμασα να τα βγάλω, αλλά φοβήθηκα να ασκήσω περισσότερη δύναμη, μιας και μου έδωσαν την εντύπωση ότι το διαφανές πλαστικό θα ξεκολλήσει απο την βάση. Ξέρεις λοιπόν κανείς πως ακριβώς αφαιρούνται;

Με ενα κατσαβιδακι ισιο τα σπρωχνεις προς τα εξω... ειναι κολλημενα
Προφανως τα θελεις να τα βγαλεις για να βαλεις ledakia, μη φοβασαι δεν σπανε, απλα μετα θελουν λιγο διπλης οψεως ή κολλα παλι.

Χρονια πολλα Διονυ.... ο,τι επιθυμεις...