!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Γενικά περί Mx-5 > Mx-5 και Internet

Xmas '14 - Group buy από IL Motorsport

(1/17) > >>

kostas_jp120:
O IL ξεκίνησε τις χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις, 10% και 15% για πάνω από 500 ευρώ αγορές - από σήμερα και μέχρι τις 7 Δεκ.

Προσωπικά θέλω να πάρω την κεντρική κονσόλα για να απαλλαγώ από τις άχρηστες ποτηροθήκες.

Αν έχει κάποιος άλλος σχέδια για αγορές από εκεί θα μπορούσαμε να μοιραστούμε τα μεταφορικά και αν μαζευτούμε 4-5 ίσως ξεπεράσουμε τα 500 ευρώ και πάρουμε 15% έκπτωση αντί για 10%.

Όποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει, ας γράψει εδώ για να δούμε κατ' αρχήν πόσοι ενδιαφερόμενοι μαζευόμαστε και μετά κανονίζουμε τα διαδικαστικά.

Manolis:
Η προσφορά του 15% είναι πολύ καλή και νομίζω το 500άρι για όριο είναι πρώτη φορά (1000 μέχρι πρότινος).
Πριν αρχίσετε όμως να γράφετε ο καθένας το τι θέλει,καλύτερα να πείτε και ποιος (αν υπάρχει κάποιος) είναι διατεθειμένος
να αναλάβει τα διαδικαστικά και την πληρωμή.Το γράφω απλά γιατί πολλές φορές ανοίγουν τέτοια τόπικ και στο τέλος
μένουν στον αέρα,χωρίς να πραγματοποιείται το gb.

kostas_jp120:
Τα διαδικαστικά τα αναλαμβάνω εγω που άνοιξα το topic


Sent from my iPhone using Tapatalk

vagosjordan:
Η αληθεια ειναι οτι καιρο μπανιζω την κεντρικη κονσολα.. Αν μαζευτουν και αλλοι ειμαι μεσα..

kostas_jp120:
Ξεκινάω μία λίστα για να έχουμε εικόνα, και οι ενδιαφερόμενοι συμπληρώνουν ανάλογα.

Θα προσθέτουμε αγοραστές μέχρι την Πέμπτη 4/12 (εκτός και αν μαζευτούν αρκετοί νωρίτερα).

Την Παρασκευή 5/12 θα πρέπει να κατατεθούν τα χρήματα σε λογαριασμό που θα σας δώσω με PM ώστε μέσα στο ΣΚ να γίνει η μαζική  παραγγελία. Όποιος δε βάλει χρήματα δεν θα γίνει η παραγγελία του.
Η παράδοση θα γίνει χέρι με χέρι - και για τους εκτός Αθηνών μπορούμε να κανονίσουμε αποστολή με ΕΛΤΑ ή Courier με χρέωση των μεταφορικών εξόδων για τον παραλήπτη.

Οι τιμές στη λίστα είναι χωρίς την έκπτωση και χωρίς τα μεταφορικά (θα κάνουμε τη σούμα στο τέλος).

1. Kostas_JP120: I.L. Store-It Center Console Insert 12 Volt -black 82,78
2.
3.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version