!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Γενικα > Γενικά

Ποια γενια?Ποιο μοντελο?Ποια εκδοση?

(1/82) > >>

nmwisima:

--- Quote from: Liakos on June 24, 2009, 03:35:22 PM ---Εγω προσωπικα που εδωσα +3000ευρω για high πλεον κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο....
--- End quote ---

Kυρίως επειδή θα μπορούσες να έχεις πάρει το RC με αυτά τα επιπλέον λεφτά που είναι κλάσεις ανώτερο.

Theo:

--- Quote from: nmwisima on June 24, 2009, 03:56:34 PM ---Kυρίως επειδή θα μπορούσες να έχεις πάρει το RC με αυτά τα επιπλέον λεφτά που είναι κλάσεις ανώτερο.

--- End quote ---
:zalistika: :zalistika:

Liakos:

--- Quote from: nmwisima on June 24, 2009, 03:56:34 PM ---
--- Quote from: Liakos on June 24, 2009, 03:35:22 PM ---Εγω προσωπικα που εδωσα +3000ευρω για high πλεον κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο....
--- End quote ---

Kυρίως επειδή θα μπορούσες να έχεις πάρει το RC με αυτά τα επιπλέον λεφτά που είναι κλάσεις ανώτερο.

--- End quote ---

Ποτε των ποτων... :) Soft top κ παλι soft top χωρις αυτο να σημαινει οτι δε μαρεσει το RC.Ασε που οταν εγω επαιρνα το miata το RC δεν ηταν ακομη διαθεσιμο. ;) Αλλα κ να ηταν οπως ειπα πριν....

nmwisima:
Mεγαλη κουβέντα, αλλά είτε ως δημοσιογράφο είτε ως άνθρωπο αν με ρωτήσετε θεωρώ μεγάλη βλακεία την απαξίωση του RC, ειδικά από ιδιοκτήτες NC.

Καταλαβαίνω ότι μπορεί κάποιος να μην έχει τα χρήματα να το πάρει -καθότι φτάνει αρκετά ψηλά.
Καταλαβαίνω επίσης κάποιος να πορτιμήσει το 2λιτρο soft top αντί για το 1.8 RC.

Ως εδώ όμως. Τέλος. Όλα τα άλλα είναι του ποytsου δικαιολογίες από στεναχωρημένες παρθένες που βιαστήκαν και πήρανε με υφασμάτινη οροφή.

Σε σχέση με το NC το RC, είναι πιο πρακτικό, πιο ύσηχο στο ταξίδι, πιο ασφαλές εναντίον της κλοπής.

Όλα άυτά με μόλις 26 κιλά περισσότερο βάρος.

Σιγά ρε τάχα μου δήθεν πιστάκια, που σε ενοχλούν. Βγάλε τα δέρματα και τους αερόσακους και τα πατάκια και τα Bose και κάθε άλλη παπαριά που το χεις φορτώσει.

Τα περί αυθεντικού χαρακτήρα, είναι αστεία. Ένα αυτοκίνητο καλύτερο συνολικά που σου παρέχει πολλαπλάσια από το απλό, είσαι στόκος να μην το προτιμήσεις. Για να δω αυτούς που λένε αυτές τις μ@λ@κίες να μην αγοράσουν το MazdaSpeed επειδή είναι υπερτροφοδοτούμενο και ο αυθεντικός χαρτακτήρας του ΜΧ5 ειναι ατμοσφαιρικός...

Τα περί αισθητικής, τ ακούω βερεσέ.


alx:

--- Quote from: Liakos on June 24, 2009, 04:11:22 PM ---
--- Quote from: nmwisima on June 24, 2009, 03:56:34 PM ---
--- Quote from: Liakos on June 24, 2009, 03:35:22 PM ---Εγω προσωπικα που εδωσα +3000ευρω για high πλεον κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο....
--- End quote ---

Kυρίως επειδή θα μπορούσες να έχεις πάρει το RC με αυτά τα επιπλέον λεφτά που είναι κλάσεις ανώτερο.

--- End quote ---

Ποτε των ποτων... :) Soft top κ παλι soft top χωρις αυτο να σημαινει οτι δε μαρεσει το RC.Ασε που οταν εγω επαιρνα το miata το RC δεν ηταν ακομη διαθεσιμο. ;) Αλλα κ να ηταν οπως ειπα πριν....

--- End quote ---

το κοπανας γτ με 1000 ακομα θα επαιρνες το 2,0ltr

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version