Show Recent Likes

!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Author Topic: Aγορά μεταχειρισμένου miata. Συμβουλές. [#3]  (Read 714024 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

April 18, 2013, 01:09:23 PMReply #60

Offline charchon

Το γράφω ακριβως οπως μου ηρθε σε μηνυμα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

δεν απαντω και μετα απο λιγες ωρες μου ξαναστελνει....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 5500,00-6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

Ρε παιδια ο ανθρωπος πρεπει να εχει σοβαρο οικονομικο προβλημα, επεσε σε 3 ωρες 500 ευρω....δηλαδη αν δεν απαντησω καμια βδομαδα, θα το ζηταει τσαμπα???

Αφησα επιτηδες το κινητο του αν γουσταρετε να κανετε κανα παζαρακι.....  :llol:  :llol: μπορει να καιγεστε να πουλησετε.....φαινεται σοβαρος αγοραστης!!!!!   :moutza:  :moutza:
 
τοπΟΥΛΗΣΑομΑΛΑΚαςΑλλαθαξαναπαΡωΚαποιαΣτιγμηΛευκοFaceliFTNC

April 18, 2013, 01:10:57 PMReply #61

Offline charchon

Αν δεν ημουν Αυστρια , και δεν τσιγκουνευομουν ακομα κ το εσ εμ εσ για τον ΙΔΙΩΤΗ , θα του απαντουσα ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ παρε κανα ΓΙΟΥΓΚΟ.......
τοπΟΥΛΗΣΑομΑΛΑΚαςΑλλαθαξαναπαΡωΚαποιαΣτιγμηΛευκοFaceliFTNC

April 18, 2013, 01:16:10 PMReply #62

Offline bill_viper

  • pure velocity
  • *******
  • Posts: 2762
  • Total likes: 79
  • Gender: Male
  • In luv with my little κουμπαρά
    • Dedousis.com
Πες του να πάει στο διάολο, κι από κάτω γράψε ιδιώτης.
Βye-bye my sweet Miata... :(

April 18, 2013, 01:19:55 PMReply #63

Offline saldale

Να του απαντήσεις οτι δεν επιτρέπονται οι αγγελίες ζήτησης, για μέλη με κάτω απο 50 post.
MY09 - Noisy Combative Exclusive Classy

April 18, 2013, 01:21:43 PMReply #64

Offline charchon

To LIKE να βαλετε εσεις οι δυο στο φορουμ για να σας κανω!!!!  :P  :P
τοπΟΥΛΗΣΑομΑΛΑΚαςΑλλαθαξαναπαΡωΚαποιαΣτιγμηΛευκοFaceliFTNC

April 18, 2013, 01:34:42 PMReply #65

Offline Gas21

Επειδη φαινεται ο γυφτος,πες του "για να ξερεις,μολις εστειλες αδικα, δυο sms σε κινητο στην Αυστρια"  .Δεν το γλιτωνει το σοκ! χαχαχα

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2
ΜΧ-5 PRHT 1.8 turbo Brilliant Black
custom turbo kit
Karabelas full exhaust
ECU tuned by Gianic
MeisterR Zeta S  /rear PPF brace
Quaife LSD / FGR 4.625
Flyin Miata Level 1 clutch
Rota Slipstream wheels  17x8 /Nankang NS2R 225-45-17
Mazda Airdam kit / ducktail

April 18, 2013, 04:15:55 PMReply #66

Offline ELTASSOS

Το γράφω ακριβως οπως μου ηρθε σε μηνυμα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

δεν απαντω και μετα απο λιγες ωρες μου ξαναστελνει....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 5500,00-6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

Ρε παιδια ο ανθρωπος πρεπει να εχει σοβαρο οικονομικο προβλημα, επεσε σε 3 ωρες 500 ευρω....δηλαδη αν δεν απαντησω καμια βδομαδα, θα το ζηταει τσαμπα???

Αφησα επιτηδες το κινητο του αν γουσταρετε να κανετε κανα παζαρακι.....  :llol:  :llol: μπορει να καιγεστε να πουλησετε.....φαινεται σοβαρος αγοραστης!!!!!   :moutza:  :moutza:


για το ΡΧ-8 ηταν η προσφορα του?....

April 18, 2013, 07:04:41 PMReply #67

Offline Trelos7

Καλησπερα σας.... Ενδιαφερομαι για το συγκικριμενο...!!!
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3423331/
Μηπως γνωριζει κανεις κατι παραπανω...???
Ευχαριστω..



Μόλις εθεάθη στην Πεντέλη με νεαρό οδηγό max 25, εκανε κάτι βόλτες στην πλατεία. Πολύ όμορφο μου φάνηκε απο κοντά.

April 18, 2013, 07:11:50 PMReply #68

Offline jason#9

Καλησπερα σας.... Ενδιαφερομαι για το συγκικριμενο...!!!
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3423331/
Μηπως γνωριζει κανεις κατι παραπανω...???
Ευχαριστω..



Μόλις εθεάθη στην Πεντέλη με νεαρό οδηγό max 25, εκανε κάτι βόλτες στην πλατεία. Πολύ όμορφο μου φάνηκε απο κοντά.


Για καποιο λογο σβηστηκε η αγγελια..Εγω το ειδα 2φορες την προηγουμενη βδομαδα στο Χαλανδρι..Μαλλον εψαχνε να παρκαρει.Κατι ακουγα παντως εντονα ..
Δεν μου αρεσε καθολου..Οι ζαντες ειδικα... :nono:

April 18, 2013, 07:25:14 PMReply #69

Offline iNFiNiTy

Το γράφω ακριβως οπως μου ηρθε σε μηνυμα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

δεν απαντω και μετα απο λιγες ωρες μου ξαναστελνει....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ Κ ΔΙΑΘΕΤΩ 5500,00-6000,00 ΕΥΡΩ,ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
695 661  6271

Ρε παιδια ο ανθρωπος πρεπει να εχει σοβαρο οικονομικο προβλημα, επεσε σε 3 ωρες 500 ευρω....δηλαδη αν δεν απαντησω καμια βδομαδα, θα το ζηταει τσαμπα???

Αφησα επιτηδες το κινητο του αν γουσταρετε να κανετε κανα παζαρακι.....  :llol:  :llol: μπορει να καιγεστε να πουλησετε.....φαινεται σοβαρος αγοραστης!!!!!   :moutza:  :moutza:
 

Εμένα αυτό που θα με ενοχλούσε στο παραπάνω μήνυμα δεν είναι η τιμή, αλλά ότι στέλνει μηνύματα και ό,τι κάτσει. Δεν έχει καν διάθεση για σοβαρή διαπραγμάτευση κάνοντας μια κλήση.
Φυσικά αν με ενδιέφερε να πουλήσω θα προτιμούσα να το δώσω τώρα στα 6 παρά του χρόνου στα 5 και αν.

April 18, 2013, 09:20:46 PMReply #70

Offline charchon

Δεν αγοράζεις αμάξι με μήνυμα , όσο και να το εννοείς παίρνεις τηλέφωνο κ πας από εκεί με τα 5500 η με τα 6000  η με όσα έχεις και κανείς το παζάρι σου... Αλλά του το λες του πωλητή ότι έρχεσαι με σκοπό να πέσει.... Αλλιώς χάλας τον χρόνο του και αυτό μερικές φορές πληρώνεται με ψιλές χοντρές η ότι άλλο κουβαλάει ο καθένας!! Εξάλλου ξέρετε πόσο καίγομαι  να το δώσω, οπότε ο φίλος μας έπεσε στην περίπτωση ....  :llol: :o
τοπΟΥΛΗΣΑομΑΛΑΚαςΑλλαθαξαναπαΡωΚαποιαΣτιγμηΛευκοFaceliFTNC

April 18, 2013, 09:30:41 PMReply #71

Offline option-D

Για καποιο λογο σβηστηκε η αγγελια..

Νομίζεις ότι δεν υπάρχουν άτομα που μόνο διαβάζουν το φόρουμ;
H A R D C O R E ? 🤘  S U B S C R I B E

"Speed isn't everything, you gotta look cool on the touge too"

April 18, 2013, 09:35:21 PMReply #72

Offline iNFiNiTy

Δεν αγοράζεις αμάξι με μήνυμα , όσο και να το εννοείς παίρνεις τηλέφωνο κ πας από εκεί με τα 5500 η με τα 6000  η με όσα έχεις και κανείς το παζάρι σου... Αλλά του το λες του πωλητή ότι έρχεσαι με σκοπό να πέσει.... Αλλιώς χάλας τον χρόνο του και αυτό μερικές φορές πληρώνεται με ψιλές χοντρές η ότι άλλο κουβαλάει ο καθένας!! Εξάλλου ξέρετε πόσο καίγομαι  να το δώσω, οπότε ο φίλος μας έπεσε στην περίπτωση ....  :llol: :o
Ακριβώς, φαντάζομαι το ίδιο μήνυμα θα το έχει στείλει σε 10άδες άλλους και με άσχετα αυτοκίνητα.

April 18, 2013, 09:39:43 PMReply #73

Offline jason#9

Για καποιο λογο σβηστηκε η αγγελια..

Νομίζεις ότι δεν υπάρχουν άτομα που μόνο διαβάζουν το φόρουμ;

Μα φυσικα και υπαρχουν.....αλλα γιατι να την σβησει?? :????:

April 18, 2013, 10:51:46 PMReply #74

Offline marios nbfl

Καλησπερα σας.... Ενδιαφερομαι για το συγκικριμενο...!!!
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3423331/
Μηπως γνωριζει κανεις κατι παραπανω...???
Ευχαριστω..



Μόλις εθεάθη στην Πεντέλη με νεαρό οδηγό max 25, εκανε κάτι βόλτες στην πλατεία. Πολύ όμορφο μου φάνηκε απο κοντά
Μαλλον πουληθηκε γιατι αγγελια σβηστηκε...!!