Show Recent Likes

!!

Καλώς ήρθατε

Η εγγραφή και η χρήση του φόρουμ είναι εντελώς δωρεάν και σας δίνουν πρόσβαση σε όλα τα τεχνικά θέματα του
http://mymx5.gr/forum/index.php?action=register

Author Topic: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]  (Read 280357 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

September 22, 2017, 01:25:39 PMReply #2280

Offline jSkyline

  • light speed
  • ********
  • Posts: 6854
  • Total likes: 1689
  • Gender: Male
  • Mess with the best, now get lost like the rest
Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2280 on: September 22, 2017, 01:25:39 PM »
Μπορώ να σου φέρω Corsa, 208, Clio, Fiesta, Mini ίσως Mito. Αν μου βρεις ένα λόγο να αγοράσει κάποιος το Α1 να μου τρυπησεις τη μύτη. Πουθενά δεν ξεχωρίζει. Επίσης αντικειμενικά κάποιος που δεν είναι κάτοχος κάποιου εξ αυτών είναι πιο δίκαιος κριτής σε σχέση με αυτόν που το έχει

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

ΜyMX5
Type :
NB (FL 2001-2003)
Engine Size : 1600cc
Color : Brilliant Black
Engine Modifications : Completely Stock and nothing to expect for :)
Exterior - Interior :High Tan Interior, Il Motorsport Clear Side Repeaters , StyleBar, MS Look , Mazda Unplugged 16" Wheels, Pioneer 2DIN Audio

September 22, 2017, 01:27:41 PMReply #2281

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2281 on: September 22, 2017, 01:27:41 PM »
Μπορώ να σου φέρω Corsa, 208, Clio, Fiesta, Mini ίσως Mito. Αν μου βρεις ένα λόγο να αγοράσει κάποιος το Α1 να μου τρυπησεις τη μύτη. Πουθενά δεν ξεχωρίζει. Επίσης αντικειμενικά κάποιος που δεν είναι κάτοχος κάποιου εξ αυτών είναι πιο δίκαιος κριτής σε σχέση με αυτόν που το έχει

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Εισαι δικαιος κριτης με το Fiesta??????? Που? Και ναι θα σου πω ενα λογο μονο AUDI=PREMIUM CARS τιποτα αλλο. Θες κι αλλο? 7stronic πολλα μπορω να σου πω.

September 22, 2017, 01:59:01 PMReply #2282

Offline jSkyline

  • light speed
  • ********
  • Posts: 6854
  • Total likes: 1689
  • Gender: Male
  • Mess with the best, now get lost like the rest
Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2282 on: September 22, 2017, 01:59:01 PM »
Ναι δίκαιος είμαι, γιατί δεν είχα κανένα κόλλημα εξ αρχής, θα μπορούσα να ασχοληθώ με άλλα αμάξια. Αλλα για αυτό και το έβγαλα εκτός κουβέντας και το σύγκρινα με mito. Τώρα το να συγκρίνω το Α1 με Cooper είναι ανέκδοτο. Εκτός τιμής, οι διαφορές σε οδήγηση μη σου πω και σε συνολική εικόνα, είναι χαοτικές. Στα τελευταία Cooper τα προβληματα δείχνουν να έχουν μειωθεί και οι χώροι του δεν είναι καλύτεροι απο του Α1. Αν έχει βρεθεί κάποιος άλλος πίσω απο το τιμόνι τους θα με επιβεβαιώσει.

Εχω άλλωστε γράψει πολλάκις με BMW και Nissan δεν είμαι αντικειμενικός, σε όλα τα άλλα απλά γράφω αυτό που αποκόμισα. Θες βγάλε με εκτος και για το Fiesta. Αλλα δεν είμαι και ο μόνος που μιλάει με καλά λόγια για αυτό εδω μέσα.

Αν και η έκφραση σου Audi=Premium δείχνει κολλημένο 50αρη που νομίζει οτι με το Α1 απέκτησε S8 σε τιμή ευκαιρίας, άρα και παντελή έλλειψη αντικειμενικότητας, θα σου πω οτι τρέφω απεριόριστη εκτίμηση για αυτά (αν και πάλι, οσα πέρασαν απο τα χέρια μου, είχαν τα θέματα τους). Στο αυτόματα κιβώτιο, καλό θα ήταν να ανεφέρεις και τη διαφορά τιμής που έχει, αν θυμάμαι καλά την κάθε του ταχύτητα την πληρώνεις +200Ε και έχει και 7 παναθεμα το!

Αν λοιπόν θές να μιλήσουμε για κανένα σοβαρό Audi ας μιλήσει ο Βαγγέλης για το Allroad και οχι εσύ για το τυρογαριδάκι!
ΜyMX5
Type :
NB (FL 2001-2003)
Engine Size : 1600cc
Color : Brilliant Black
Engine Modifications : Completely Stock and nothing to expect for :)
Exterior - Interior :High Tan Interior, Il Motorsport Clear Side Repeaters , StyleBar, MS Look , Mazda Unplugged 16" Wheels, Pioneer 2DIN Audio

September 22, 2017, 02:16:04 PMReply #2283

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2283 on: September 22, 2017, 02:16:04 PM »
Ναι δίκαιος είμαι, γιατί δεν είχα κανένα κόλλημα εξ αρχής, θα μπορούσα να ασχοληθώ με άλλα αμάξια. Αλλα για αυτό και το έβγαλα εκτός κουβέντας και το σύγκρινα με mito. Τώρα το να συγκρίνω το Α1 με Cooper είναι ανέκδοτο. Εκτός τιμής, οι διαφορές σε οδήγηση μη σου πω και σε συνολική εικόνα, είναι χαοτικές. Στα τελευταία Cooper τα προβληματα δείχνουν να έχουν μειωθεί και οι χώροι του είναι καλύτεροι απο του Α1. Αν έχει βρεθεί κάποιος άλλος πίσω απο το τιμόνι τους θα με επιβεβαιώσει.

Εχω άλλωστε γράψει πολλάκις με BMW και Nissan δεν είμαι αντικειμενικός, σε όλα τα άλλα απλά γράφω αυτό που αποκόμισα. Θες βγάλε με εκτος και για το Fiesta. Αλλα δεν είμαι και ο μόνος που μιλάει με καλά λόγια για αυτό εδω μέσα.

Αν και η έκφραση σου Audi=Premium δείχνει κολλημένο 50αρη που νομίζει οτι με το Α1 απέκτησε S8 σε τιμή ευκαιρίας, άρα και παντελή έλλειψη αντικειμενικότητας, θα σου πω οτι τρέφω απεριόριστη εκτίμηση για αυτά (αν και πάλι, οσα πέρασαν απο τα χέρια μου, είχαν τα θέματα τους). Στο αυτόματα κιβώτιο, καλό θα ήταν να ανεφέρεις και τη διαφορά τιμής που έχει, αν θυμάμαι καλά την κάθε του ταχύτητα την πληρώνεις +200Ε και έχει και 7 παναθεμα το!

Αν λοιπόν θές να μιλήσουμε για κανένα σοβαρό Audi ας μιλήσει ο Βαγγέλης για το Allroad και οχι εσύ για το τυρογαριδάκι!

Κατ αρχην θα μιλας καλυτερα! Για αρχη αυτο!Κατα δευτερο κοψε μια 10ετια απ τα 50 και επεσες μεσα. Δεν ξερω εαν εχεις καποια εμπειρια και ποσα αυτοκινητα εχεις αλλαξει (εγω πανω απο 20 δικα μου οχι του μπαμπα του παππου του κολλητου μια βολτα κτλ γιατι μ αυτα γελαω). Δεν εχω φιλε μου αναγκη κανενα Βαγγελη(δεν το ξερω το παιδι) να μου πει για allroad γιατι εχω ενα Audi Q5 εκτος των αλλων. Οποτε καλυτερα θα σου προτεινα να γνωριζεις με ποιον μιλας και να μην επιτιθεσαι. Μπορω να σου πω να μαθεις σε πολλα αυτοκινητα τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα με καλη διαθεση. Και επειδη οπως εχω ξαναπει ασχολουμε με αγωνες και δεν περιμενω απο κανενα παιδακι να μου πει πως στριβει το καθε αυτοκινητο ακομα και supercars, γιατι πολυ απλα τα εχω οδηγησει (διαβασε κανενα τεστ μινι με Α1 και πες ποιο ειναι συνολικα καλυτερο για να μην στα πω εγω). Σχεδον ολοι οι εκδοτες και πολλοι οδηγοι αγωνων ειναι φιλοι μου οποτε μπορεις να καταλαβεις τι αυτοκινητα εχω οδηγησει. Το θεμα δεν ειναι εκει ομως. Βλεπω θιγεσαι και ειναι κριμα! Και εγω πηρα το τυρογαριδακι για μεσα στην πολη ετσι για να παιζω γιατι μπορω να το παρω απλα! Αλλα εχεις δικιο επρεπε να παρω Fiesta,208,corsa,clio (ok εχω ενα φτανει) που ειναι αμαξαρες της σειρας βεβαια κατι το οποιο δεν ειναι κακο (οτι πληρωσεις παιρνεις μην ξεχνας). Οταν μπορεσεις να παρεις Audi ελα να κουβεντιασουμε παλι και θα δεις θα γινουμε φιλοι. Παρεπιπτοντως το S8 δεν μου αρεσε καθολου πολυ βαρυ. Το R8 V10 plus ειναι ομορφο και γρηγορο. Οποτε θελεις σε παω βολτα.

September 22, 2017, 02:24:16 PMReply #2284

Offline Konstantinos

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2284 on: September 22, 2017, 02:24:16 PM »
Το R8 V10 plus ειναι ομορφο και γρηγορο. Οποτε θελεις σε παω βολτα.

Αν ο Γιάννης δεν μπορέσει τελικά, μπορώ να έρθω  :P
🔰 2007 Mazda Mx-5 1.8 NC1 Roadster
☘️2012 Alfa Romeo Giulietta 940 1.4TB

September 22, 2017, 02:36:02 PMReply #2285

Offline jSkyline

  • light speed
  • ********
  • Posts: 6854
  • Total likes: 1689
  • Gender: Male
  • Mess with the best, now get lost like the rest
Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2285 on: September 22, 2017, 02:36:02 PM »
WoW εντυπωσιαστήκα τώρα! Μας τα έχεις ξαναπει αυτά και σου έχω επίσης ξαναπεί οτι δεν έβαλα τον εαυτό μου στους ικανούς οδηγούς, δεν είμαι οδηγός αγώνων, έχω/ειχα φίλους καποιους απο αυτούς όμως. Guess what!? όλοι σχεδόν είχαν ένα mini! Α1 κανένας.

Αν μπορέσω να αποκτήσω Audi... διάβασε πιο πάνω, είχα 2... Δεν μου αρέσει να αλλάζω αυτοκίνητα ετσι και αλλίως, οποτε πέραν του ΜΧ δεν αγόρασα ποτέ κανένα αλλο στο όνομα μου. Τώρα οταν με κάποια αμάξια εχεις γραψει 4Κ-5Κ-10Κ χλμ τότε μάλλον δεν εχει σημασία τι γράφουν στην αδεια σαν ιδιοκτητη (σε πολλά απο αυτά ηταν Hertz,Avis κτλ), τα χλμ είναι αρκετα για να σχηματίσεις άποψη.

Στα πολυ γρήγορα θα βάλω και αυτό το βιντεάκι που ηταν το πρώτο που βρηκα με τέτοια σύγκριση και ουσιαστικά επιβεβαιώνει όσα είπα.

https://www.youtube.com/watch?v=0d4qqQfbh_c

ΥΓ έχω οδηγήσει και το DS3 του πρώτου μου ξαδέρφου, αλλα δεν έχω λόγους να το αναφέρω μιας και ηταν 1.6Τ και εσύ θεωρείς οτι δεν αξίζει να μιλάμε για αμάξια συγγενών.

Και για να τελειώνουμε με το Α1 τον Ιούλιο έφερα ένα απο Γερμανία για μια φίλη μου για αυτό και το οδήγησα. Αν ηθελα μπορούσα να μην το φορτώσω σε νταλίκα και να πάμε να το φέρουμε οδικώς, αν ήθελα το αγόραζα και για μένα, η τιμή ηταν πολυ καλή ετσι και αλλιώς, απλά δεν ήθελα να φορτωθώ και άλλο μικρό.

R8 V10 το δίνεις να το οδηγήσω η απλά να κάτσω συνοδηγός ? Αν ειναι για συνοδηγός το έχω κάνει ήδη, αδιαφορώ.
ΜyMX5
Type :
NB (FL 2001-2003)
Engine Size : 1600cc
Color : Brilliant Black
Engine Modifications : Completely Stock and nothing to expect for :)
Exterior - Interior :High Tan Interior, Il Motorsport Clear Side Repeaters , StyleBar, MS Look , Mazda Unplugged 16" Wheels, Pioneer 2DIN Audio

September 22, 2017, 03:11:11 PMReply #2286

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2286 on: September 22, 2017, 03:11:11 PM »
WoW εντυπωσιαστήκα τώρα! Μας τα έχεις ξαναπει αυτά και σου έχω επίσης ξαναπεί οτι δεν έβαλα τον εαυτό μου στους ικανούς οδηγούς, δεν είμαι οδηγός αγώνων, έχω/ειχα φίλους καποιους απο αυτούς όμως. Guess what!? όλοι σχεδόν είχαν ένα mini! Α1 κανένας.

Αν μπορέσω να αποκτήσω Audi... διάβασε πιο πάνω, είχα 2... Δεν μου αρέσει να αλλάζω αυτοκίνητα ετσι και αλλίως, οποτε πέραν του ΜΧ δεν αγόρασα ποτέ κανένα αλλο στο όνομα μου. Τώρα οταν με κάποια αμάξια εχεις γραψει 4Κ-5Κ-10Κ χλμ τότε μάλλον δεν εχει σημασία τι γράφουν στην αδεια σαν ιδιοκτητη (σε πολλά απο αυτά ηταν Hertz,Avis κτλ), τα χλμ είναι αρκετα για να σχηματίσεις άποψη.

Στα πολυ γρήγορα θα βάλω και αυτό το βιντεάκι που ηταν το πρώτο που βρηκα με τέτοια σύγκριση και ουσιαστικά επιβεβαιώνει όσα είπα.

https://www.youtube.com/watch?v=0d4qqQfbh_c

ΥΓ έχω οδηγήσει και το DS3 του πρώτου μου ξαδέρφου, αλλα δεν έχω λόγους να το αναφέρω μιας και ηταν 1.6Τ και εσύ θεωρείς οτι δεν αξίζει να μιλάμε για αμάξια συγγενών.

Και για να τελειώνουμε με το Α1 τον Ιούλιο έφερα ένα απο Γερμανία για μια φίλη μου για αυτό και το οδήγησα. Αν ηθελα μπορούσα να μην το φορτώσω σε νταλίκα και να πάμε να το φέρουμε οδικώς, αν ήθελα το αγόραζα και για μένα, η τιμή ηταν πολυ καλή ετσι και αλλιώς, απλά δεν ήθελα να φορτωθώ και άλλο μικρό.

R8 V10 το δίνεις να το οδηγήσω η απλά να κάτσω συνοδηγός ? Αν ειναι για συνοδηγός το έχω κάνει ήδη, αδιαφορώ.

1) Για να κλεισουμε το αστοχο θεματακι θα σου πω οτι εαν θελεις μπορω παντα κατα τη γνωμη μου να σου πω τα θετικα και τα αρνητικα του καθε αυτοκινητου (αυτα που κουβεντιαζουμε δηλαδη) και να δουμε εαν συμφωνουμε
2) το DS3 ειδικα με το 1.6 μοτερ ειναι παρα πολυ καλο και στριφτερο
3) το ΜΙΝΙ ειναι μοδα που δεν με ενδιαφερει να ακουλουθω (καλο τιμονι/στριψιμο πολλα προβληματα) ειχα ενα works απο αντιπροσωπεια για καιρο.
4) Δυστηχως το R8 δεν μπορω να στο δωσω εκτος εαν πας νορμαλ.
5) Αυτοκινητο που ΔΕΝ συμφερει να αγορασει κανεις αλλα ειναι απιθανο Α1 S1
6) Δε με χαλαει το τιμονι του Α1 χωρις να ειναι κορυφαιο ειναι πολυ καλο (δεν ειναι αγωνιστικο) αλλα ειναι ομορφα στημενο και ποιοτικο. Δεν εχει σχεση με τα αλλα μικρα.
7) Το fiesta το θεωρω αξιολογοτατο ειδικα το τελευταιο diesel με 120 αλογακια και ΠΑΝΤΑ ειχαν τιμονι στριψιμο τα FORD (μπορω να σου πω οτι το γλυκοκοιταζω αλλα το προηγουμενο 1.6 με 85 αλογα ηταν ντροπη)
8) Και το 208 μ αρεσει αλλα ειναι ψοφιμι
9) Το κορσα ειναι παντου καλο (πουθενα κορυφαιο εκτος μοτερ που απο 1300cc βγαζει 95 αλογα) τιμιο αυτοκινητο μετριο προς καλο τιμονι αλλα απαραδεκτες κλισεις στις στροφες(γι αυτο στο προηγουμενο ειχα βαλει ΚΟΝΙ και εγινε πολυ ευχαριστο)
10) το ΜΧ ειναι ενα καλο παιχνιδι χωρις καμια φοβερη ποιοτητα εσωτερικου αλλα τιμιο μηχανημα οδηγησης(οχι γρηγορο). Πολυ δυνατο τιμονι/στριψιμο
11) Εγω δεν εχω απ ολα βιντεακια (τοτε δεν υπηρχαν) αλλα εχω πολλες φωτο που θα χαρω να σου δειξω.
12) Μια φιλικη συμβουλη μην αρπαζεσαι οταν ακους κατι που δεν ταιριαζει με τη γνωμη σου (το εκανα παλαιοτερα και δεν οδηγει καπου)
13) Το οτι τρεχω σε αγωνες δεν ειναι μαγκια αλλα αρρωστεια/μικροβιο (η γυναικα μου το θεωρει ασ πουμε λαλακια και επικινδυνο) αλλα καλως η κακως γνωριζεις κοσμο και αυτοκινητα
14) Τυρογαριδακι θεωρω αυτην την απαραδεκτη κατασκευη (αυτοκινητο δεν το λεω) που ονομαζεται σμαρτ.
15) Το ΜΙΤΟ μ αρεσει (πρωην Αλφαρομεακιας) αλλα κουραστηκε το ματι μου να το βλεπει.
16) Οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου αλλα χωρις WOW και ειρωνειες γιατι θα σε παω γρηγορη βολτα να κανεις WOW :P ;D

September 22, 2017, 03:12:07 PMReply #2287

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2287 on: September 22, 2017, 03:12:07 PM »
Το R8 V10 plus ειναι ομορφο και γρηγορο. Οποτε θελεις σε παω βολτα.

Αν ο Γιάννης δεν μπορέσει τελικά, μπορώ να έρθω  :P
Μεσα Κωνσταντινε!!!

September 22, 2017, 04:34:32 PMReply #2288

Offline Liakos

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2288 on: September 22, 2017, 04:34:32 PM »
Το R8 V10 plus ειναι ομορφο και γρηγορο. Οποτε θελεις σε παω βολτα.

Αν ο Γιάννης δεν μπορέσει τελικά, μπορώ να έρθω  :P
Car digger spotted!  :P

MyMx5:
1.8 Copper Red NC High

-Tochigi Fuji LSD,4.778 FGR
-ΒC Racing BR type RS coilovers,Cosmo RX8 sways
-CCR rollbar,IL PPF brace
-GW 4-1 Headers,GW Street Single,Mazdaspeed CAI
-RX7 FD 16x8,Hankook RS2 225/50/16
-Hawk HP+, Stoptech SS lines


September 22, 2017, 06:57:56 PMReply #2289

Offline jeanskyline7

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2289 on: September 22, 2017, 06:57:56 PM »
Και τελικά όντως για να κλείσουμε, από εκεί που διαφωνουσες στα πάντα συμφώνησες σε όλα... ένα πράγμα σαν την πολιτική κατάσταση αυτής της χώρας!

Αφού λοιπόν πήρες το Α1 για τους κύκλους κάτι το οποίο δέχομαι, τότε δικό σου θέμα. Εγώ απλά είπα ότι δεν αξίζει τα 21Κ € που κοστίζει. Δεν ξέρω αν αξίζει για αμάξι πόλης να δώσεις έτσι και αλλιώς λεφτά. Για το S1 δεν έχω άποψη αλλά πιθανόν θα είναι κορυφαίο. Μπορεί να είναι και μοναδικό στο είδος του κάτι που πιστεύω και για τα TTS - TTRS.

Πήγαινε τον Κων/νο βόλτα με το R8, αν τύχει να πάω Λονδίνο θα έχω την δυνατότητα να το οδηγήσω έτσι και αλλιώς, αργά ή γρήγορα δεν έχει σημασία.

Στάλθηκε από το HTC One ME dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


September 22, 2017, 07:13:42 PMReply #2290

Offline steve

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2290 on: September 22, 2017, 07:13:42 PM »
Για βόλτα με το r8 plus που δηλώνουμε συμμετοχή;

Στάλθηκε από το GT-I8200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mazda MX5 NC 2.0 SPORT

September 22, 2017, 07:15:00 PMReply #2291

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2291 on: September 22, 2017, 07:15:00 PM »
Οχι μεγαλε δεν συμφωνησα! Μην εχεις προβλημα γιατι δεν κανει καλο. Απλα στα ειπα αντικειμενα και οχι προβληματικα οπως εχεις μαθει να μιλας


Sent from my iPhone using Tapatalk

September 22, 2017, 07:17:29 PMReply #2292

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2292 on: September 22, 2017, 07:17:29 PM »
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά αν μπορούσα να πάρω ένα S3 πχ, θα το έκανα με κλειστά τα μάτια. Απίστευτα φιλικό αμάξι, με το γκάζι του, την εσωτερικάρα του και τα όλα του.
Δεν διαφωνω το ειχα αρκετο χρονικο διαστημα! Πολυ ωραιο αυροκινητο με γκαζι στριψιμο αλλα οχι την ευχαριστηση του μιατα. Σιγουρα ομως αξιολογη κατασκευη


Sent from my iPhone using Tapatalk

September 22, 2017, 07:21:09 PMReply #2293

Offline panos444

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2293 on: September 22, 2017, 07:21:09 PM »
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά αν μπορούσα να πάρω ένα S3 πχ, θα το έκανα με κλειστά τα μάτια. Απίστευτα φιλικό αμάξι, με το γκάζι του, την εσωτερικάρα του και τα όλα του.
Δεν διαφωνω το ειχα αρκετο χρονικο διαστημα! Πολυ ωραιο αυροκινητο με γκαζι στριψιμο αλλα οχι την ευχαριστηση του μιατα. Σιγουρα ομως αξιολογη κατασκευη


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βασικά δεν συγκρίνονται μεταξύ τους.
Έχει τα διπλά λεφτά το s3. Και γω το s3 θα προτιμούσα. Αν και αν είχα τα 50-60 χιλιάρικα θα προτιμούσα Α45 amg.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


September 22, 2017, 07:23:08 PMReply #2294

Offline ted33

Re: Συζήτηση περί άλλων αυτοκινήτων [#4]
« Reply #2294 on: September 22, 2017, 07:23:08 PM »
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά αν μπορούσα να πάρω ένα S3 πχ, θα το έκανα με κλειστά τα μάτια. Απίστευτα φιλικό αμάξι, με το γκάζι του, την εσωτερικάρα του και τα όλα του.
Δεν διαφωνω το ειχα αρκετο χρονικο διαστημα! Πολυ ωραιο αυροκινητο με γκαζι στριψιμο αλλα οχι την ευχαριστηση του μιατα. Σιγουρα ομως αξιολογη κατασκευη


Sent from my iPhone using Tapatalk
Βασικά δεν συγκρίνονται μεταξύ τους.
Έχει τα διπλά λεφτά το s3. Και γω το s3 θα προτιμούσα. Αν και αν είχα τα 50-60 χιλιάρικα θα προτιμούσα Α45 amg.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αλλο εργαλειο το Μερσεντες.... πιστολι


Sent from my iPhone using Tapatalk